Media Assistant
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Havas Media
13. 10. 2024

Cześć! Zapraszamy Cię do objęcia stanowiska Media Assistant w HAVAS.
Poznaj z nami świat mediów! Ucz się od ludzi, dla których praca to pasja. Rozpocznij swoją karierę i pracuj dla klientów takich jak: Hyundai, Puma, Canal+, Lidl
Oferujemy płatny staż, a następnie kontynuację współpracy w jednym z naszych zespołów.
Zadania, jakie chcemy Ci powierzyć:
- Wsparcie zespołu w pracy dla największych polskich i międzynarodowych marek
- Współpraca przy planowaniu i zakupie kampanii reklamowych
- Monitorowanie i rozliczanie przebiegu kampanii
- Optymalizacja procesów raportowych i rozliczeniowych
- Przeprowadzanie analiz i tworzenie raportów
Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:
- Bardzo dobrze znasz programy Microsoft Office – w tym biegle Microsoft Excel
- Sprawnie poruszasz się na liczbach
- Interesują Cię tematy związane z reklamą digital
- Znasz język angielski i polski na poziomie B2
- Posiadasz zdolności analityczne
- Szybko uczysz się nowych rzeczy
- Jesteś osobą dokładną i zaangażowaną
- Lubisz pracować w zespole
- Jesteś dostępny/dostępna w pełnym wymiarze godzin
Mile widziane:
- Twoim dodatkowym atutem będzie wcześniejsze doświadczenie w pracy w domach mediowych, pracy administracyjnej lub księgowej
- Wiedza na temat mediów i prowadzonych w nich kampanii
Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na:
- Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, 2 dodatkowe dni urlopu, dostęp do platformy kafeteryjnej, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie nauki j. angielskiego, masaże w biurze, regularne szkolenia, wydarzenie i wyjazdy integracyjne, parking dla pracowników, dostęp do naszej wewnętrznej platformy edukacyjnej/rozwojowej - Havas University
- Wsparcie Buddy'ego w pierwszych tygodniach pracy
- Rozwój pod okiem doświadczonego Mentora
- Pracę dla największych polskich oraz międzynarodowych marek
- Pracę w międzynarodowym środowisku. Wymianę wiedzy z zagranicznymi oddziałami Havas, które działają na ponad 120 rynkach na świecie

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Social Media Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 496
    18 931