Mechatronik w Dziale Infrastruktury
  • Sieradz
Sieradz, Sieradz, łódzkie, Polska
POLPHARMA S.A.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa obiektu w zakresie infrastrukturalnym
  • Utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych
  • Nadzór nad systemami bezpieczeństwa (pożarowymi, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej) we wszystkich obiektach Oddziału Medana w Sieradzu
  • Przeprowadzanie bieżących konserwacji i napraw obiektów infrastruktury technicznej (systemy wody oczyszczonej, sprężonego powietrza, HVAC)
  • Wykonywanie prac montażowych i naprawczych w podległym obszarze infrastruktury
  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprawnością maszyn i urządzeń
  • Konserwacje i przeglądy systemu automatyki budynkowej
  • Kontrola i nadzór nad przeglądami UDT (windy, suwnice, itp..)
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi w zakresie obsługi infrastruktury i inwestycji (serwisy zewnętrzne)

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe: elektromechanik, mechatronik, mechanik
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego w zakresie automatyki, elektryki, mechaniki
  • Znajomość obsługi komputera (Pakiet Office)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia SEP G1, G2, G3 mile widziane
  • Brak przeciwwskazań do wykonywania prac na wysokości
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Premia okolicznościowa
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

  • Praca Sieradz
  • Sieradz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293