Mechatronik utrzymania ruchu
  • Sieradz
Sieradz, Sieradz, Łódź Voivodeship, Polska
POLPHARMA S.A.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłej sprawności i odpowiedniego stanu technicznego maszyn, urządzeń, instalacji i  systemów automatyki
  • Przeprowadzanie koniecznych napraw, konserwacji
  • Przeprowadzanie  przeglądów, regularnych kontroli urządzeń i maszyn
  • Wykonywanie przydzielonych kalibracji aparatury kontrolno-pomiarowej
  • Przeprowadzanie bieżących konserwacji i napraw obiektów infrastruktury technicznej (systemy wody oczyszczonej, sprężonego powietrza, HVAC)
  • Konserwacje i przeglądy systemu automatyki budynkowej
  • Udział w programach usprawniających funkcjonowanie parku maszynowego
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi (serwisy zewnętrzne)

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe: elektromechanik, mechatronik, automatyk
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego w zakresie automatyki, elektryki, mechaniki
  • Brak przeciwwskazań do wykonywania prac na wysokości
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4- brygadowym
  • Znajomość obsługi komputera (Pakiet Office)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP G1, G2, G3.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Premia okolicznościowa
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

  • Praca Sieradz
  • Sieradz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567