Mechatronik
  • Bielsko-Biała
Mechatronik
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Aludyne Poland Sp. z o.o.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymanie w ciągłej sprawności ciągów technologicznych i urządzeń produkcyjnych w zakresie układów automatycznego i elektrycznego sterowania
  • Diagnozowanie awarii oraz naprawa maszyn i urządzeń
  • Obsługa manipulatorów ABB

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne,
  • Podstawowa znajomość programowania i obsługi PLC oraz HMI w środowisku Siemens
  • Bardzo dobra umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Wiedza z zakresu hydrauliki ciśnieniowej i pneumatyki,
  • Umiejętność diagnostyki: falowniki, napędy, sterowniki, HMI

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Premię miesięczną uzależnioną od wyników firmy
  • Stołówkę pracowniczą oraz obiady finansowane przez firmę
  • Program ubezpieczenia grupowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program rekomendacji pracowniczych
  • Bony sodexo za każde 100 dni bez wypadku
  • Świadczenia z ZFŚS - „Wczasy pod gruszą”, świadczenia świąteczne
  • Paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Dopłatę do biletów miesięcznych
  • Kursy językowe
  • Kartę sportową "MultiSport"

  • Praca Bielsko-Biała
  • Mechatronik Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064