Mechatronik
  • Chojnów
mechatronik
Chojnów, Chojnów, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 8. 2024

Poszukujemy 2 pracownikówdo przyuczeniaw zawodzieMechatronik. Jest toidealna praca na startdla osób z niewielkim doświadczeniem, najlepiej z ukończonym kierunkiem mechatronicznym. Zapewniamy wdrożenie do pracy i możliwość zdobycia cennego doświadczenia w naszej firmie. Praca odbywa się tylkona 1 zmianę.

Oczekujemy

  • Wykształcenie:średnie lub wyższe techniczne związane z mechatroniką, automatyką, elektroniką lub pokrewnymi dziedzinami.
  • Uprawnienia:SEP E1.
  • Zainteresowanie i podstawowa wiedza z zakresu mechatroniki, automatyki, elektroniki oraz mechaniki:zdobyta poprzez kursy, szkolenia, praktyki lub samokształcenie.
  • Umiejętności:
    • Szybkie uczenie się i chęć rozwijania się w obszarze mechatroniki.
    • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych.
    • Czytanie rysunków i schematów elektrycznych.
    • Obsługa narzędzi i urządzeń używanych w pracy mechatronika.
    • Praca w zespole oraz gotowość do współpracy z innymi działami firmy.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Wynagrodzenie5500-7000 zł brutto, zależne od doświadczenia i kwalifikacji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Pracę na start z możliwością przyuczenia i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Pracę na 1 zmianę, zapewniającą równowagę między pracą a życiem prywatnym.
  • Benefity pracownicze: opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, ubezpieczenie grupowe, świadczenia socjalne w ramach ZFŚS, nieoprocentowane pożyczki, platforma multikafeteryjna NAIS, elastyczne godziny pracy, zorganizowany transport do pracy.
  • Dofinansowanie zdrowych przekąsek.
  • Rabaty na firmowe produkty i usługi.

Zadania

  • Codzienny przegląd maszyn i urządzeń pod kątem technicznym.
  • Montaż i demontaż urządzeń i systemów mechatronicznych.
  • Diagnozowanie i naprawa urządzeń oraz systemów mechatronicznych.
  • Obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych (multimetr, detektor itp.).
  • Wykonywanie bieżących napraw i regulacji parametrów pracy maszyn i urządzeń.
  • Realizacja bieżącego planu przeglądów i remontów maszyn/urządzeń.
  • Systematyczne prowadzenie rejestru /książki raportów zmiany/.
  • Prace elektryczno-instalacyjne oraz inne zlecone przez przełożonego.

  • Praca Chojnów
  • Chojnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567