Mechatronik
  • Zielona Góra
Mechatronik
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
Novita S.A.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
- nadzorowanie linii produkcyjnych w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej,
- zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej,
- udział w przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych,
- naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych,
- współpraca z firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń.
Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie kierunkowe – mechatronika, automatyka, robotyka lub pokrewne,
- chęć zdobywania nowych doświadczeń,
- podstawowa znajomość mechanizmów automatyki przemysłowej – sterowników PLC, komputerów przemysłowych, czujników, falowników, serwonapędów, regulatorów itp.,
- wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki,
- znajomość środowiska MS Office,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- mile widziane świadectwo kwalifikacyjne SEP.
Oferujemy:
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- premie miesięczne oraz dodatki,
- bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych-Kaizen),
- ubezpieczenie grupowe PZU oraz prywatna opieka medyczna,
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
- wyjazdy integracyjne,
- możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia,
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
- parking dla rowerów,
- wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia.

  • Praca Zielona Góra
  • Mechatronik Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696