Mechatronik
  • Zielona Góra
Mechatronik
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
NOVITA S.A.
17. 5. 2024

Od ponad 45 lat zdobywamy doświadczenie w produkcji włóknin. Jesteśmy zlokalizowani w sercu Europy, co umożliwia nam szybką obsługę logistyczną naszych Partnerów handlowych. Mamy również ogromne doświadczenie w światowym łańcuchu dostaw, dzięki czemu możemy dostarczyć nasze wyroby do każdego miejsca na świecie.

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie linii produkcyjnych w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej,
  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej,
  • udział w przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych,
  • naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe – mechatronika, automatyka, robotyka lub pokrewne,
  • chęć zdobywania nowych doświadczeń,
  • podstawowa znajomość mechanizmów automatyki przemysłowej – sterowników PLC, komputerów przemysłowych, czujników, falowników, serwonapędów, regulatorów itp.,
  • wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki,
  • znajomość środowiska MS Office,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne SEP.

Oferujemy:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • premie miesięczne oraz dodatki,
  • bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych-Kaizen),
  • ubezpieczenie grupowe PZU oraz prywatna opieka medyczna,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • wyjazdy integracyjne,
  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
  • parking dla rowerów.

  • Praca Zielona Góra
  • Mechatronik Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322