Mechatronik
  • Chocianów
mechatronik
Chocianów, Chocianów, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Praca na START w utrzymaniu ruchu,
w Osłej gm. Gromadka
Praca na 1 zmianę.

Szukamy 2 pracowników do przyuczenia w zawodzie mechatronik. Możesz mieć niewielkie doświadczenie lub nie mieć go w ogóle jednak powinieneś mieć ukończony kierunek mechatroniczny. Wdrożymy Cię do pracy. Pomożemy Ci dobrze wystartować na Twojej drodze zawodowej, oferujemy pracę z długą perspektywą zatrudnienia.

Oczekujemy

  • wykształcenie: średnie lub wyższe techniczne związane z mechatroniką, automatyką, elektroniką lub pokrewnymi dziedzinami,
  • uprawnienia E1
  • zainteresowanie i podstawowa wiedza z zakresu mechatroniki, automatyki, elektroniki oraz mechaniki.
  • umiejętność czytania rysunków i schematów elektrycznych,
  • umiejętność obsługi narzędzi i urządzeń używanych w pracy mechatronika,
  • duże chęci nauki i zdobywania nowych umiejętności
  • znajomość j. niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę na 1 zmianę
  • umowę o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie ze stawką miesięczną w przedziale 5500 - 7000 zł brutto
  • benefity pracownicze: opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, ubezpieczenie grupowe, świadczenia socjalne w ramach ZFŚS, nieoprocentowane pożyczki, platforma multikafeteryjna NAIS, elastyczne godziny pracy, zorganizowany transport do pracy
  • dofinansowanie zdrowych przekąsek
  • możliwość rozwoju zawodowego /szkolenia branżowe/ - wewnętrzne i zewnętrzne, bezpłatne szkolenia językowe
  • rabaty na firmowe produkty i usługi

Zadania

  • codzienny przegląd maszyn i urządzeń pod kątem technicznym,
  • montaż i demontaż urządzeń i systemów mechatronicznych,
  • obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowego: multimetr, detektor itp.
  • realizacja bieżącego planu przeglądów i remontów maszyn/urządzeń,
  • prowadzenie rejestru,
  • prace elektryczno-instalacyjne oraz inne zlecone przez przełożonego.

  • Praca Chocianów
  • Chocianów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544