Mechanik zakładowy (m/k)
  • Kleszczów
Kleszczów, Kleszczów, Łódzkie, Polska
Trenkwalder & Partner Sp.z.o.o.
8. 6. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Zakres zadań:

  • naprawy prewencyjne oraz korekcyjne tłoczników,
  • naprawa tłocznika w czasie awarii na produkcji,
  • przygotowanie tłoczników do produkcji,
  • wykonywanie napraw zleconych przez bezpośredniego przełożonego.
Wymagania:
  • minimum wykształcenie średnie techniczne o profilu mechanicznym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany od poniedziałku do piątku- wolne weekendy i święta),
  • umiejętność obsługi szlifierki do płaszczyzn, tokarki, wiertarki i podstawowych narzędzi ślusarskich.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatki stażowe, dofinansowanie do dojazdów, paczki świąteczne, ubezpieczenie,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • pracę w nowoczesnej firmie,
  • duże możliwości rozwoju,
  • pakiet szkoleń,
  • premie produkcyjne.

Miejsce pracy: Kleszczów

  • Praca Kleszczów
  • Mechanik Kleszczów
  • Kleszczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055