Mechanik / Wulkanizator
  • Zory
Żory, Zory, Silesian Voivodeship, Polska
Opony Rybka sp. z o.o.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Diagnostyka i naprawa samochodów.

  • Naprawa i wymiana uszkodzonych części, takich jak skrzynie biegów, układy hamulcowe, zawieszenia, układy wydechowe, chłodzenia i inne podzespoły.

  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych po naprawach w celu upewnienia się, że wszystkie problemy zostały usunięte i pojazd jest sprawny.

  • Wykonywanie regularnych przeglądów technicznych, w tym wymiana oleju, filtrów, płynów eksploatacyjnych, świec zapłonowych i innych elementów wymagających okresowej konserwacji.

  • Wykonywanie wymiany opon w pojazdach osobowych.

  • Montaż i demontaż opon oraz felg.

  • Prowadzenie dokładnej dokumentacji dotyczącej wykonanych napraw, przeglądów oraz zastosowanych części zamiennych.

  • Udział w szkoleniach i kursach doskonalących, aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami w branży motoryzacyjnej.

WYMAGANIA:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Mechanika.

  • Doświadczenie w pracy z różnymi typami pojazdów, w tym osobowymi, dostawczymi i ciężarowymi.

  • Znajomość nowoczesnych systemów diagnostycznych oraz umiejętność korzystania z narzędzi do diagnostyki komputerowej.

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz elastyczność w działaniu.

  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziane kategorie C i E).

    Mile widziane:

    - Umiejętność pracy pod presją czasu oraz elastyczność w działaniu.

    - Doświadczenie w pracy z pojazdami elektrycznymi i hybrydowymi.

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę na pełny etat, gwarantująca stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, zgodne z doświadczeniem i umiejętnościami.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • System premiowy uzależniony od osiągniętych wyników i zaangażowania.

  • Regularne darmowe szkolenia i kursy, umożliwiające poszerzanie wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności.

  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Dostęp do najnowszych technologii w branży motoryzacyjnej.

  • Premie świąteczne oraz sezonowe.

  • Elastyczne godziny pracy 7-15, 9-18, 8-16

  • Darmowe posiłki w okresie sezonowym Wiosna oraz Jesień.

  • Praca Żory
  • Mechanik Żory
  • Żory - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567