Mechanik wózków widłowych wysokie wynagrodzenie
  • Kocmyrzów-Luborzyca
Kocmyrzów-Luborzyca, Kocmyrzów-Luborzyca, Małopolskie, Polska
Wózki widłowe
25. 3. 2024

Oferuję pracę na stanowisku mechanika wózków widłowych, w firmie będącej od 30 lat liderem branży w regionie. Praca w siedzibie firmy w kocmyrzów oraz na dojazd do klienta, od poniedziałku do piątku. Poszukujemy osób doświadczonych w naprawie wózków widłowych i maszyn. Praca na stałe.
Zakres zadań: naprawa wózków widłowych spalinowych, elektrycznych, wózków paletowych oraz ich podzespołów, diagnostyka usterek.
Wymagania:
znajomość budowy i naprawy silników, układów hydraulicznych i jezdnych,
sumienność,
odpowiedzialność,
prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
umowę o pracę na czas nieokreślony (początkowo okres próbny),
wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
samochód serwisowy oraz niezbędne narzędzia, szkolenia i możliwość podjęcia długoletniej współpracy.
Proponujemy osobista wizytę w firmie lub kontakt telefoniczny
Pracujesz jako serwisant wózków widlłowych maszyn budowlanych chcesz więcej zarabiać prosze o kontakt.
5 0 9 7 9 9 3 3 5

  • Praca Kocmyrzów-Luborzyca
  • Mechanik Kocmyrzów-Luborzyca
  • Kocmyrzów-Luborzyca - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963