Mechanik wózków widłowych (k/m)
  • Klaudyn, k. Warszawy
mazowieckie, Klaudyn, k. Warszawy, mazowieckie, Polska
Trenkwalder
29. 3. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • bieżące naprawy oraz konserwacja wózków widłowych i pozostałego sprzętu magazynowego,
  • weryfikacja stanu technicznego pojazdów, bieżąca analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • tworzenie dokumentacji z wykonywanych napraw i serwisów sprzętu,
  • asysta przy badaniu UDT.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w naprawach wózków widłowych,
  • rozumienie budowy i zasad działania silników elektrycznych i spalinowych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • wymagane uprawnienia do asysty przy badaniu UDT,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w systemie 1 zmiany od poniedziałku do piątku,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • stałe wynagrodzenie + premie + pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Praca mazowieckie
  • Mechanik mazowieckie
  • Mechanik Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551