Mechanik wózków widłowych
  • 47-480 KORNICE
śląskie, 47-480 KORNICE, śląskie, Polska
Eko Okna S.A.
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Będziesz odpowiedzialny za:

  • wykonywanie prac związanych z zapewnieniem prawidłowego stanu technicznego wózków widłowych
  • wykonywanie przeglądów technicznych i okresowych
  • uzupełnianie dokumentacji serwisowej
  • naprawę i konserwację wózków widłowych
  • dbanie o zapas podstawowych części zamiennych

Wymagania

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe kierunkowe
  • posiadasz podstawową wiedzę z zakresu mechaniki i elektrotechniki
  • doświadczenie na stanowisku mechanika, w zakresie wózków widłowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT

Pracując u nas, możesz liczyć na:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • premię uznaniową
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • pracowniczy program emerytalny
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • stołówkę pracowniczą
  • benefity dla rodziców - m.in. wyprawka dla noworodka
  • rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów
  • zorganizowany dojazd do/z pracy z wielu kierunków

  • Praca śląskie
  • Mechanik śląskie
  • Mechanik Miasteczko Śląskie
  • Mechanik Stronie Śląskie
  • Mechanik Oborniki Śląskie
  • Mechanik Ząbkowice Śląskie
  • Mechanik Piekary Śląskie
  • Mechanik Siemianowice Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544