Mechanik wózków widłowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Praca.pl
23. 5. 2024

Opis stanowiska:

  • Naprawy i kontrola techniczna wózków widłowych,
  • Analizowanie i naprawianie usterek,
  • Dokumentowanie pracy.

Wymagania:

  • Min. wykształcenie średnie techniczne,
  • Znajomość mechaniki, hydrauliki, elektrotechniki,
  • Doświadczenie w naprawach (wózki widłowe, auta, maszyny budowlane/rolnicze, inne sprzęty),
  • Organizacja, komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Uprawnienia UDT dla wózków widłowych,
  • Uprawnienia operatorskie dla wózków widłowych,
  • Uprawnienia SEP,
  • Znajomość różnych marek wózków widłowych.

Pracodawca oferuje:

  • Pracę mobilną,
  • Umowę o pracę,
  • Szkolenia,
  • Możliwość zdobycia uprawnień do obsługi wózków widłowych,
  • Narzędzia, ubrania ochronne,
  • Prywatna opieka zdrowotna,
  • Dodatkowe benefity, np. karta sportowa, ubezpieczenie, doradztwo prawne, wsparcie edukacji.

  • Praca Warszawa
  • Operator wózków widłowych Warszawa
  • Mechanik Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik mechanik lotniczy Warszawa
  • Technik mechanik okrętowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509