Mechanik Warsztatu Specjalistycznego
  • Komorniki
Komorniki, Komorniki, wielkopolskie, Polska
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
1. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie, naprawa oraz konserwacja maszyn budowlanych marki Caterpillar
  • Wykonywanie przeglądów technicznych i bieżących napraw
  • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Dbałość o utrzymanie wysokiego standardu pracy i bezpieczeństwa
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia sprawnej realizacji zadań
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej
  • Wykształcenie techniczne (mile widziane kierunkowe)
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Podstawowa znajomość słownictwa angielskiego technicznego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, tel. komórkowy
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego
  • Szeroki pakiet socjalny - karta lunchowa, opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy etc.
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę sportowa, wsparcie w losowych sytuacjach etc
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach specjalistycznych
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie doświadczonego zespołu.

  • Praca Komorniki
  • Mechanik Komorniki
  • Komorniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544