Mechanik Warsztatowy
  • Komorniki
Komorniki, Komorniki, wielkopolskie, Polska
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
24. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Serwis maszyn budowlanych marki CATERPILLAR®
  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i budowy maszyn
  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki i hydrauliki poparta doświadczeniem
  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu mechanicznym, wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, odpowiedzialność, pozytywne nastawienie oraz umiejętność współpracy w grupie
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznym zespole u lidera w branży maszyn budowlanych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w trybie stacjonarnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia techniczne i produktowe – średnio 70h szkoleń w roku
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego
  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy, dofinansowanie do obiadów, etc.
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Komorniki
  • Mechanik Komorniki
  • Komorniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714