MECHANIK W UTRZYMANIU RUCHU
  • Czersk
Czersk, Dworzec 12a, 89-642 Rytel, powiat: chojnicki, woj: pomorskie
KB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4. 10. 2024
od 5 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
• Dbanie o ciągłość dopływu energii;
• Konserwacja urządzeń wykorzystywanych do produkcji energii elektrycznej;
• Usuwanie bieżących awarii instalacji i urządzeń oraz przyczyn ich powstawania;
• Nadzorowanie ciągłości pracy zautomatyzowanych linii produkcyjnych;
• Prace naprawcze, serwisowe i remontowe z zakresu elektroenergetyki;
• Obsługa techniczna w zakresie elektrycznym;
• Rozwijanie procesów technologicznych i elektroenergetycznych
Nasze wymagania:
• Gotowość do pracy 3- zmianowej;
• Wykształcenia o profilu elektrycznym ( elektronika, elektryka, elektromechanika, energoelektryka);
• Doświadczenie w usuwaniu bieżących awarii elektroenergetycznych urządzeń i sieci oraz przyczyn ich powstawania;
• Posiadanie uprawnień SEP, gr.1, eksploatacja, gdy brak pracodawca

Inne wymagania
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
inna

Wyksztalcenia
średnie zawodowe

  • Praca Czersk
  • Mechanik Czersk
  • Czersk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388