MECHANIK w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
MARBET Spółka z o.o.
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn, usuwanie bieżących usterek i awarii;
  • dokonywanie przeglądów maszyn, identyfikowanie nieprawidłowości, wymiana lub naprawa elementów uszkodzonych lub zużytych;
  • dokonywanie przezbrojeń maszyn (wymiana form na automatach);
  • udział w modyfikacjach, remontach, przeniesieniach maszyn.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
  • praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki i hydrauliki siłowej;
  • umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • dokładność, sumienność, terminowość, rzetelność, umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność, gotowość do pracy zmianowej;
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózki widłowe i podesty ruchome przejezdne.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • premie świąteczne,
  • pakiet medyczny,
  • ubezpieczenie grupowe.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik utrzymania ruchu Bielsko-Biała
  • Mechanik Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Technik mechanik Bielsko-Biała
  • Technik mechanik okrętowy Bielsko-Biała
  • Technik mechanik lotniczy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536