Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Polska
ATLAS Sp. z o. o.
9. 4. 2024

Atlas Sp. z o. o. największy producent chemii budowlanej w Polsce do swojego zakładu zlokalizowanego w Piotrkowie Trybunalskim poszukuje osoby na stanowisko Mechanika do Działu Utrzymania Ruchu
Zakres obowiązków:
✓ realizacja zadań w zakresie utrzymania ruchu i infrastruktury,
✓ bieżąca kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz infrastruktury,
✓ utrzymanie należytej funkcjonalności parku maszynowego,
✓ wykonywanie planowych remontów urządzeń i maszyn.
Nasze wymagania:
✓ wykształcenie min. średnie techniczne,
✓ podstawowa wiedza w zakresie elektryki, elektrotechniki, automatyki linii produkcyjnych,
✓ znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel).
Mile widziane:
✓ umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki schematy),
✓ znajomość języka angielskiego,
✓ uprawnienia spawalnicze,
✓ uprawnienia na podesty ruchome,
✓ uprawnienia UDT,
✓ prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
✓ zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
✓ pracę w systemie dwuzmianowym/trzyzmianowym,
✓ benefity: możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej, a także skorzystania z pakietu socjalnego; dofinansowanie do karty sportowej oraz posiłków; program poleceń pracowniczych.
Osoby, których oferty wzbudzą zainteresowanie firmy zostaną telefonicznie poinformowane o terminie spotkania.

  • Praca Piotrków Trybunalski
  • Pracownik utrzymania ruchu Piotrków Trybunalski
  • Mechanik Piotrków Trybunalski
  • Pracownicy uczelni w Polsce Piotrków Trybunalski
  • Doradca podatkowy w Polsce Piotrków Trybunalski
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Piotrków Trybunalski
  • Technik mechanik Piotrków Trybunalski
  • Technik mechanik okrętowy Piotrków Trybunalski
  • Technik mechanik lotniczy Piotrków Trybunalski
  • Piotrków Trybunalski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228