Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Workhouse4you Sp. z o.o.
20. 8. 2024

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk

Co możemy Ci zaoferować?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, dającej Ci stabilność i pewność jutra,
  • pracę w systemie 12-godzinnym, wliczającym także dni weekendowe. Dwa dni pracy, dwa dni wolnego - dla idealnej równowagi,
  • wynagrodzenie podstawowe w zakresie 8 400 zł - 10 490 zł brutto/mc, adekwatne do Twoich umiejętności i zaangażowania,
  • dodatkowo atrakcyjną premię do kwoty 1200 zł brutto/mc,
  • dodatki kwartalne, za pracę w godzinach nocnych oraz w dni wolne/święta,
  • bogaty pakiet socjalny, obejmujący prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie, paczki świąteczne oraz wsparcie finansowe na szkolenia i kursy językowe, kartę paliwową, dofinansowanie do posiłków,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz uprawnienia,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie, gdzie masz możliwość rozwijania swojej kariery.

Zadania:

  • realizacja planowanych inspekcji i terminowych napraw,
  • identyfikowanie i natychmiastowe konsultowanie z przełożonym wykrytych anomalii oraz usterek,
  • zapewnienie terminowej realizacji przeglądów,
  • prowadzenie dokładnej dokumentacji z przeprowadzonych napraw i inspekcji, szczególnie w rejestrze przeglądów i księdze konserwacji UTB,
  • tworzenie precyzyjnych raportów dotyczących usterek i uszkodzeń, a także podejmowanych działań naprawczych i inspekcji,
  • dokonywanie meldunku zużycia części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, pobieranych z zapasów magazynowych, ich ewidencjonowanie oraz minimalizacja zużycia,
  • odpowiedzialność za stan techniczny urządzeń zlokalizowanych w dziale technicznym i warsztacie, a także za narzędzia i sprzęt będący własnością własną oraz pracowników podległych,
  • wykonywanie czynności związanych z przeglądami i naprawami urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne – warunek konieczny,
  • uprawnienia TDT do konserwacji UTB typu suwnice placowe, nabrzeżowe, wozy do transportu, wózki widłowe- mile widziane
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, w naprawach i regulacji urządzeń technicznych,
  • doświadczenie warsztatowo-serwisowe,
  • umiejętności obsługi komputera (Windows, pakiet MS Office),
  • gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych i na wysokościach
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole - bo razem osiągamy najlepsze wyniki.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik utrzymania ruchu Gdańsk
  • Mechanik gdański
  • Mechanik Starogard Gdański
  • Mechanik Nowy Dwór Gdański
  • Mechanik Pruszcz Gdański
  • Mechanik Gdańsk
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdańsk
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdańsk
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdańsk
  • Technik mechanik Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544