MECHANIK W DZIALE OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Silesian Voivodeship, Polska
PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII MIEJSKIEJ SP Z O O
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • konserwacja i przegląd urządzeń oczyszczalni ścieków oraz przepompowni ścieków
  • obsługa i kontrola pracy przepompowni ścieków - czyszczenie zbiorników czerpalnych pompowni, konserwacja urządzeń pompowni, spis parametrów pracy obiektów
  • przegląd eksploatowanej kanalizacji sanitarnej - czyszczenie studni kanalizacyjnych, ciśnieniowe czyszczenie sieci kanalizacyjnej, kontrola szczelności studni, kontrola włączeń do kanalizacji
  • eksploatacja przelewów burzowych zgodnie z wytycznymi przełożonego

WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. zawodowe o profilu: mechanik maszyn i urządzeń lub pokrewnym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. C, T lub B+E
  • uprawnienia kwalifikacyjne E-G1

OFERUJEMY:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • system pracy zmianowej (praca w ruchu ciągłym)
  • bezpieczne środowisko pracy w oparciu o nowoczesne narzędzia pracy
  • szkolenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • bogaty pakiet socjalny z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Mechanik Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584