Mechanik Utrzymania Ruchu
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracą linii produkcyjnej i maszyn
  • Bieżące naprawy awarii i usterek
  • Uczestniczenie w modernizacji urządzeń

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie techniczne - najlepiej mechanika lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy z hydraulicznymi i pneumatycznymi układami sterowania
  • Doświadczenie na stanowisku dotyczącym utrzymania ruchu/naprawy maszyn
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjna podstawa wynagrodzenia + comiesięczna premia
  • Umowa o pracę od pierwszego dnia
  • Praca w stabilnej, ugruntowanej na rynku firmie
  • Dobra atmosfera pracy
  • Bogate benefity pracownicze (multisport, prywatna opieka zdrowotna, bony świąteczne)

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik utrzymania ruchu Bydgoszcz
  • Mechanik Bydgoszcz
  • Technik mechanik Bydgoszcz
  • Technik mechanik okrętowy Bydgoszcz
  • Technik mechanik lotniczy Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544