Mechanik utrzymania ruchu
  • Reda
Reda, Reda, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Szukasz pracy, w której będziesz mógł się rozwijać? Zagadnienia związane z pracą przy maszynach nie są Ci obce?

Dla naszego klienta, firmy zajmującą się produkcją artykułów z betonu komórkowego oraz elementów silikatowych poszukujemy mechanika utrzymania ruchu!

Lokalizacja: Reda

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku m.in rok
  • dyspozycyjności w godzinach 6-14
  • uprawnień SEP

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności + premie
  • umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyuczenie do wykonywanych zadań
  • pakiet benefitowy (m.in.:opieka medyczna, karta sportowa)
  • Szereg dodatkowych świadczeń: świadczenie bożonarodzeniowe, wielkanocne, wczasy pod gruszą i inne

Zadania

  • bieżące usuwanie awarii maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki
  • wykonywanie prewencyjnych przeglądów oraz remontów maszyn i urządzeń
  • wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę maszyn
  • obsługa maszyn i urządzeń warsztatowych
  • obsługa podstawowych urządzeń produkcyjnych.

  • Praca Reda
  • Mechanik Reda
  • Reda - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536