Mechanik Utrzymania Ruchu
  • Radomsko
Radomsko, Radomsko, województwo łódzkie, Polska
Motivated
14. 7. 2024
5500 - 7000 zł miesięcznie brutto

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także pracowników liniowych.
Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z branży recyklingu poszukujemy osoby na stanowisko Mechanik/Elektromechanik Utrzymania Ruchu.
Zadania i obowiązki:
Terminowe przeprowadzanie prac konserwacyjnych,
Optymalizacja urządzeń i produkcji,
Usuwanie usterek.
Wymagania:
Wykształcenie o profilu technicznym,
Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.
Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem!
Oferujemy:
Wynagrodzenie 5500 - 7000 pln brutto (podstawa + system premiowy),
Możliwość dofinansowania dojazdów,
Stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z docelowym Pracodawcą,
Dodatek za prace w nocy,
Dodatek za weekendy,
Gwarantowane coroczne podwyżki,
Ubezpieczenie na życie,
Prywatna opieka medyczna,
Wczasy pod gruszą,
Paczki na święta,
Dofinansowanie karty Multisport,
Dodatkowe ubezpieczenie gwarantujące szybką wizytę u lekarza specjalisty,
Dofinansowanie Świąt Bożego Narodzenia,
Coroczne nagrody Jubileuszowe,
Możliwość podnoszenia kwalifikacji, uzyskania uprawnień.
Realna możliwość awansu w firmie,
Przyjazne środowisko pracy.

  • Praca Radomsko
  • Mechanik radomski
  • Mechanik Radomsko
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584