Mechanik utrzymania ruchu
  • Jawor
Jawor, Jawor, dolnośląskie, Polska
Caverion Poland S.A.
10. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja przeglądów prewencyjnych dla maszyn, urządzeń i instalacji zgodnie z ustalonym harmonogramem.
  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń.
  • Praca wraz z zespołem technicznym w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku.
  • Rozwijanie swoich umiejętności technicznych poprzez uczestnictwo w szkoleniach
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne, raportowanie zużytych części do realizacji naprawy lub usunięcia awarii.
  • Raportowanie wykonanych przeglądów, napraw oraz usuniętych awarii

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe mechaniczne.
  • Doświadczenie na stanowisku mechanika maszyn produkcyjnych.
  • Wiedza z zakresu mechaniki.
  • Zaangażowanie i współpraca.
  • Gotowość i chęć do pozyskiwania wiedzy.

To oferujemy

  • Gwarancję rzetelnego wynagrodzenia za pracę
  • Dobrze zorganizowaną pracę z jasno określonymi zadaniami
  • Możliwość uzyskania uprawnień technicznych i rozwoju zawodowego
  • Wysokie wynagrodzenie zasadnicze do 7 000 zł brutto
  • System premiowy
  • Bogaty pakiet socjalny: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, grupowa polisa ubezpieczeniowa

Caverion Poland rozpoczyna współpracę z dynamicznie rozwijającym się klientem, specjalizującym się w obróbce mechanicznej (CNC) oraz kuciu matrycowym na rynek europejski, głównie dla branży motoryzacyjnej i maszynowej. W związku z powyższym, do realizacji serwisu technicznego poszukujemy Mechanika Utrzymania Ruchu.

  • Praca Jawor
  • Mechanik Jawor
  • Jawor - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315