Mechanik Utrzymania Ruchu
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Firma Hutchinson gdzie produkowane są elementy uszczelniające z kauczuku dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego, poszukuje Kandydatów na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu.

Lokalizacja firmy:ul. Lodowa, Łódź

Oczekujemy

  • Wykształcenie średnie bądź wyższe techniczne (związane z mechaniką)
  • Praktyczna znajomość układów hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i wykonywanie prostych rysunków technicznych
  • Posiadanie świadectwa kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń energetycznych, elektroenergetycznych - Gr 1 E do 1kV, Gr 2 E
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Wdrożenie oraz szkolenia stanowiskowe

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej międzynarodowej firmie, branży Automotive

  • Możliwość rozwoju oraz tworzenia i prowadzenia projektów

Zadania

  • Wykonywanie napraw maszyn (w tym pras hydraulicznych, kompresyjnych i wtryskowych) oraz usuwanie bieżących awarii pod kątem mechanicznym
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów
  • Prowadzenie prac konserwacyjnych i prewencyjnych w celu uniknięcia awarii maszyn i urządzeń w zakładzie
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac
  • Podłączanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń

  • Praca Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Mechanik Łódź
  • Technik mechanik Łódź
  • Technik mechanik okrętowy Łódź
  • Technik mechanik lotniczy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914