Mechanik utrzymania ruchu
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
Sungroup Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń,
  • nadzór nad prawidłowym działaniem linii produkcyjnej,
  • kontrolowanie stanu technicznego i mechanicznego urządzeń produkcyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej napraw i konserwacja maszyn i urządzeń,
  • usuwanie awarii, wykonywanie napraw, konserwacji, przeglądów,
  • współpraca z innym działami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenia kierunkowego (mechatronika, mechanika, elektronika lub pokrewne),
  • dwuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomości dokumentacji technicznej,
  • znajomości mechaniki przemysłowej i automatyki,
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,
  • umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o umowę na pełen etat bezpośrednio u naszego Klienta,
  • kompleksowe szkolenie wprowadzające w obowiązki,
  • system premiowy oparty na realizacji wyznaczanych celów,
  • benefity firmowe, t.j.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport, paczki świąteczne, szkolenia i kursy, wydarzenia firmowe.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Zielona Góra
  • Pracownik utrzymania ruchu Zielona Góra
  • Mechanik Zielona Góra
  • Technik mechanik Zielona Góra
  • Technik mechanik okrętowy Zielona Góra
  • Technik mechanik lotniczy Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521