Mechanik utrzymania ruchu
  • Wrocław, dolnośląskie
Wrocław
Service Technical
7. 9. 2024

Dla jednego z naszych klientów bezpośrednio rekrutujemy Mechanika, zapewnimy Ci stabilną pracę w prężnie rozwijającym się zakładzie.

Miejsce pracy: Jelcz - Laskowice

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio;
  • pracę na 2 zmiany (6-14-22), planowane jest wprowadzenie 3 zmiany;
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji - od 5300 do 9000 zł brutto;
  • premia motywacyjna do 300 zł brutto;
  • stałą pracę w stabilnej organizacji.

Obowiązki

  • monitorowanie stanu technicznego mechanicznych elementów i podzespołów maszyn produkcyjnych;
  • usuwanie awarii mechanicznych, raportowanie ich usunięcia zgodnie z wymaganiami;
  • wykonywanie diagnostyki, przeglądów prewencyjnych na terenie całego zakładu;
  • udział w projektach wdrażania nowych modernizacjach linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • praktyczna wiedza z zakresu mechaniki;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Mile widziane wykształcenie o profilu mechanicznym, ślusarskim lub podobnym.

Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe / podesty ruchome / suwnice lub SEP.

Zapraszamy do aplikowania za pomocą przycisku "Aplikuj", po więcej pytań zapraszamy pod 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Mechanik Wrocław
  • Technik mechanik Wrocław
  • Technik mechanik okrętowy Wrocław
  • Technik mechanik lotniczy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536