Mechanik Utrzymania Ruchu
  • Solec Kujawski
Solec Kujawski, Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie, Polska
Motivated
18. 4. 2024
6 800,00 - 10 500,00 zł miesięcznie brutto

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także pracowników liniowych.
Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Mechanika do Działu Utrzymania Ruchu.
Zadania i obowiązki: - Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń, - Przeprowadzanie przeglądów oraz prac konserwacyjnych, - Wykonywanie zleconych prac warsztatowych, - Współpraca z innymi działami firmy, - Przestrzeganie przepisów i zasad BHP.
Wymagania stanowiska
- Wykształcenie min. zawodowe techniczne, - Wiedza z zakresu napraw maszyn i urządzeń, - Podstawowa obsługa komputera, - Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki, hydrauliki siłowej, - Samodzielności i odpowiedzialność.
Oferujemy
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z docelowym Pracodawcą, - Praca w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku, - Wynagrodzenie: 6800 - 8400 brutto/miesiąc + do 2000 zl premii, - Program wdrożeniowy oraz wsparcie merytoryczne od innych pracowników, - Wzmocnienie motywacji premią, - Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz awansu, - Regularne podwyżki wynagrodzeń, - Bony na święta, wczasy pod gruszą, - Codzienność nie zawsze jest kolorowa, dlatego dla ułatwienia możesz także skorzystać z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, pożyczek zakładowych oraz funduszu oszczędnościowego, - Współpracę z kompetentnym i wspierającym się zespołem.

  • Praca Solec Kujawski
  • Mechanik Solec Kujawski
  • Solec Kujawski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228