Mechanik Utrzymania Ruchu
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Zakres obowiązków

Nadzór nad pracą linii produkcyjnej i maszynBieżące naprawy awarii i usterekUczestniczenie w modernizacji urządzeń

Wymagania

Wykształcenie techniczne - najlepiej mechanika lub pokrewneDoświadczenie w pracy z hydraulicznymi i pneumatycznymi układami sterowaniaDoświadczenie na stanowisku dotyczącym utrzymania ruchu/naprawy maszynGotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

Atrakcyjna podstawa wynagrodzenia + comiesięczna premiaUmowa o pracę od pierwszego dniaPraca w stabilnej, ugruntowanej na rynku firmieDobra atmosfera pracyBogate benefity pracownicze (multisport, prywatna opieka zdrowotna, bony świąteczne)

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik utrzymania ruchu Bydgoszcz
  • Mechanik Bydgoszcz
  • Technik mechanik Bydgoszcz
  • Technik mechanik okrętowy Bydgoszcz
  • Technik mechanik lotniczy Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648