Mechanik Utrzymania Ruchu
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
22. 5. 2024

Posiadasz 2-letnie doświadczenie w utrzymaniu ruchu, chcesz się dalej rozwijać ?

Mamy ofertę właśnie dla Ciebie, zdarmowym transportem pracowniczym!

Aplikuj już teraz na stanowisko mechanika utrzymania ruchu rozpocznij pracę w nowoczesnej firmie z branży automotive.

Miejsce pracy: Gliwice, ul Bojkowska.

Oczekujemy

  • Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego, schematów i dokumentacji technicznej,
  • znajomości układów pneumatycznych i hydraulicznych oraz wiedza na temat budowy oraz działania maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • predyspozycji uczenia się nowych umiejętności, upór w dążeniu do celu, dokładności, rzetelności, systematyczności.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta,
  • pracę w systemie3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00), 3-2-1
  • wynagrodzenie zasadniczez premią regulaminową do 20% od wynagrodzenia zasadniczego
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
  • darmowy transport pracowniczy:
    Gliwice, Knurów, Zabrze, Bytom, Ruda-Śląska, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Jastrzębie Zdrój, Żory, Ornontowice, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Rybnik, Czerwionka-Leszczyny,
  • pakiet sportowy Medicover, prywatna opieka medyczna Luxmed
  • program poleceń (2000 zł)
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów.
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie,
  • dostęp do automatów z kawa/herbatą

Zadania

  • Usuwanie awarii oraz wykonywanie remontów maszyn i urządzeń,
  • dokonywanie technicznych przeglądów okresowych oraz konserwacja,
  • wprowadzanie modyfikacji oraz usprawnień,
  • udział w instalacji oraz rozruchu nowych maszyn,
  • współpraca wszystkich poziomów na podległych liniach (tworzenie i realizacja instrukcji).

  • Praca Gliwice
  • Pracownik utrzymania ruchu Gliwice
  • Mechanik Gliwice
  • Technik mechanik Gliwice
  • Technik mechanik lotniczy Gliwice
  • Technik mechanik okrętowy Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018