MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU
  • Mielec
Mielec, Strefowa 12, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
MPT POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
25. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

mechanik utrzymania ruchu
Zakres obowiązków:
- Bieżące analizowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń
- Diagnozowanie lub demontowanie maszyn i urządzeń do obróbki metali
- Kontrolowanie części maszyn i urządzeń do obróbki metali
- Wykonywanie napraw oraz konserwacje w określonym czasie maszyn i urządzeń
- Planowanie i dbanie o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji
- Terminowe i precyzyjne wykonywanie powierzonych zadań

Inne wymagania
oferta pracy dla osób z ustalonym stopniem niepełnosprawności, doświadczenie minimum 1 rok mile widziane

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodoweśrednie zawodowe

  • Praca Mielec
  • Mechanik Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836