Mechanik utrzymania ruchu
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do zespołu jako Fachowiec ds. Utrzymania Maszyn!

Lokalizacja: Łódź ul. Lodowa

Oczekujemy

  • praktyczna znajomość układów hydrauliki siłowej i pneumatyki,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i wykonywanie prostych rysunków technicznych,
  • świadectwo kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń energetycznych elektroenergetycznych - Gr 1 E do 1kV, Gr 2 E,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę(zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta),
  • praca w systemie 3 zmianowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie 5000-7000 zł brutto,
  • rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych.

Zadania

  • naprawa maszyn oraz usuwanie bieżących awarii,
  • przegląd maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem,
  • prowadzenie prac konserwacyjnych i prewencyjnych ,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,
  • podłączanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń.

  • Praca Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Mechanik Łódź
  • Technik mechanik Łódź
  • Technik mechanik okrętowy Łódź
  • Technik mechanik lotniczy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179