Mechanik utrzymania ruchu
  • Marki
Marki, Marki, mazowieckie, Polska
Sun Chemical Sp. z o.o.
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Sun Chemical Sp z o.o. poszukuje osoby na stanowisko

Zadania:

  • Utrzymanie ruchu na produkcji
  • Przeglądy i konserwacje, montaże, instalacje maszyn i urządzeń
  • Rozwiązywanie innych problemów związanych z utrzymaniem ruchu na produkcji
  • Analizę stanu technicznego
  • Prowadzenie dokumentacji z podejmowanych działań
  • Zapewnienie ciągłego funkcjonowania systemów (utility / facility) ciepła, elektryczności, wentylacji i innych
  • Tworzenie krótkich instrukcji obsługi (OPL, SOP)

Nasze oczekiwania:

  • Dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP G1 do 1kV
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie poczty elektronicznej + Office

Mile widziane:

  • Znajomość CMS/SAP, Dyrektywy maszynowej
  • Uprawnienia do pracy na zwyżkach, podnośnikach i pracy na wysokości
  • Uprawnienia SEP G2, G3
  • Umiejętność spawania TIG MMA
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Praca w systemie zmianowym (2 zmiany, w przyszłości 3)

  • Praca Marki
  • Mechanik Marki
  • Marki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567