Mechanik Utrzymania Ruchu
  • Żary
Żary, Żary, Lubusz Voivodeship, Polska
Valmet Automotive Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Żary

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące naprawy, diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Przeprowadzanie czynności konserwacyjnych maszyn i urządzeń;
  • Modernizację maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (preferowane o profilu mechanicznym);
  • Znajomość mechaniki maszyn;
  • Znajomość układów pneumatyki, hydrauliki i automatyki;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Dyspozycyjność.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w dziale utrzymania ruchu);
  • Znajomość mechaniki maszyn szwalniczych.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie stosowne do Twojego doświadczenia oraz umiejętności- cenimy pracę i rozumiemy Twoje potrzeby,
  • Możliwość uzyskania premii zależnej od wyników pracy (do 10% wynagrodzenia podstawowego)- doceniamy zaangażowanie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, więc nie martw się, co przyniesie jutro,
  • Międzynarodowe środowisko pracy, w którym każdy dzień przynosi okazje do rozwoju,
  • Profesjonalne wprowadzenie do firmy – dla nas liczy się człowiek,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje – najlepsza inwestycja to inwestycja w rozwój,
  • Niezbędne narzędzia do pracy i dobra kawa na początek dnia – dobry start to początek sukcesu :)
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, premie świąteczne, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do dojazdów, premie za polecenia pracownicze, premie za brak absencji, wsparcie w rozwoju pasji sportowych i pomaganiu innym, grupowe ubezpieczenie na życie)
  • Miłą atmosferę :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Valmet Automotive jest jednym z największych producentów kontraktowych pojazdów na świecie, działającym na rynku od 50 lat. Jesteśmy doświadczonym i solidnym partnerem w zakresie rozwoju i produkcji, dostawcą systemów dachowych, kinematycznych i mobilności elektrycznej. Dołącz do nas i zostań członkiem zespołu ponad 4000 osób pracujących w naszych lokalizacjach w Finlandii, Niemczech i Polsce.

W celu wyrażenie zgodny na udział w rekrutacji prosimy o umieszczenie poniżej klauzuli informacyjnej: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych szczególnej kategorii, które znajdują się w moich dokumentach aplikacyjnych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – Valmet Automotive sp. z o.o. z siedzibą w Żarach przy ul. Transportowej 1 . W celu wyrażenie zgodny na udział w przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w trakcie procesu rekrutacji w celu wprowadzenia tych danych do bazy Administratora – Valmet Automotive sp. z o.o. z siedzibą w Żarach przy ul. Transportowej 1 i ich przetwarzania na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.”
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Valmet Automotive Sp. z o.o. z siedzibą w: Transportowa 1, 68-200 Żary (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca.zary@valmet-automotive.com. Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: praca.zary@valmet-automotive.com. Pełen zakres polityki przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: https://valmet-automotive.pl/polityka_prywatnosci.htm

  • Praca Żary
  • Mechanik Żary
  • Żary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080