Mechanik Utrzymania Ruchu
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
ONLYBIO.LIFE S.A.
7. 8. 2024

OnlyBio.life S.A. jest biotechnologiczną firmą badawczo-wdrożeniową, która w swoim portfolio produktowym posiada kosmetyki marki OnlyBio oraz środki czystości marki OnlyEco. Wszystkie produkty składają się przynajmniej w 99% z surowców pochodzenia naturalnego. Firma wyznaje zasadę „więcej = mniej”, czyli więcej zdrowia i ekologicznych rozwiązań oznacza mniej negatywnego wpływu na środowisko. Dziś, dzięki naszemu przekonaniu, że możliwe jest stworzenie produktu nie tylko skutecznego, ale przede wszystkim bezpiecznego, staliśmy się liderem nowoczesnej eko-technologii, działając z powodzeniem na przeszło 20 światowych rynkach. Naszą największą siłą są jednak ludzie, którzy identyfikują się z naszą filozofią. Naukowcy, pracownicy i przede wszystkim nasi Klienci. Wspólnie wierzymy, że rozwój nie musi oznaczać zniszczenia. Jesteśmy świadomi, że to jaki świat zostawimy naszym dzieciom, zależy również od nas. Wybierając OnlyBio i OnlyEco nie wybierasz produktu - Wybierasz styl życia, w którym ekologia jest czymś więcej, niż tylko reklamowym sloganem. Dołącz do nas - nasza ziemia jest tego warta.

Obowiązki:

  • Utrzymanie efektywnej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Planowanie i realizacja przeglądów oraz napraw.
  • Optymalizacja pracy maszyn dla lepszej wydajności.
  • Współpraca przy zakupach inwestycyjnych i wprowadzaniu nowych urządzeń.
  • Prace adaptacyjne linii pod nowe produkty.
  • Szkolenie operatorów.

Harmonogram pracy:

  • Dwuzmianowy na pełny etat (6-14 i 14-22), okazjonalnie soboty.

Wynagrodzenie:

  • Stałe wynagrodzenie plus premie za osiągane wyniki.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie techniczne.
  • Znajomość podstaw automatyki, mechaniki i elektryki.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność.
  • Doświadczenie z nowoczesnymi urządzeniami pakującymi - mile widziane.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.
  • Duże możliwości rozwoju i awansu.
  • Różnorodne zadania.
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń.
  • Ubezpieczenie życiowe.
  • Zniżki na produkty i usługi firmy.
  • Darmowe napoje i przekąski.
  • Parking dla pracowników.
  • Pakiety świąteczne i inne świadczenia socjalne.

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik utrzymania ruchu Bydgoszcz
  • Mechanik Bydgoszcz
  • Technik mechanik Bydgoszcz
  • Technik mechanik okrętowy Bydgoszcz
  • Technik mechanik lotniczy Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648