Mechanik utrzymania ruchu
  • Mników
małopolskie, Mników, małopolskie, Polska
Drabest Sp. z o.o.
22. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości produkcji w Zakładzie,
  • Diagnozowanie i usuwanie, analiza i zapobieganie awariom maszyn, w szczególności w zakresie elektryki i automatyki,
  • Wykonywanie planowanych okresowych przeglądów maszyn i urządzeń,
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały w celu zapewnienia ciągłości produkcji,
  • Dbałość o powierzony park maszynowy.

Nasze wymagania

  • Znajomość z zakresu pneumatyki i mechaniki,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz pneumatycznych,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych maszyn,
  • Znajomość obsługi na podstawie instrukcji różnych regulatorów (temperatury, czasowych, itp.),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Zdolności manualne, obsługa elektronarzędzi,
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV lub wyższe.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności (podstawa + system premiowy),
  • stałość zatrudnienia przy ciekawych projektach w ambitnym zespole,
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie,
  • program rekomendacji pracowników,
  • dodatkowa premia za staż pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy z możliwością udziału w firmowych wydarzeniach.

  • Praca małopolskie
  • Mechanik małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748