Mechanik utrzymania ruchu
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
CD S.A.
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie w ruchu maszyn do produkcji artykułów spożywczych

WYMAGANIA:

praktyczne umiejętności przeprowadzania napraw

doświadczenie na podobnym stanowisku

umiejętność obsługi i naprawy urządzeń hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych

prowadzenie dokumentacji w wymaganym zakresie

książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (mile widziana)

OFERUJEMY:

umowę o pracę w stabilnej firmie, będącej producentem w branży spożywczej, sprzedającej wyroby na rynku detalicznym i  w hurcie na terenie całej Polski oraz na rynkach zagranicznych

pracę w systemie trzyzmianowym

możliwość rozwoju zawodowego

prywatną opiekę medyczną

możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik utrzymania ruchu Bielsko-Biała
  • Mechanik Bielsko-Biała
  • Technik mechanik Bielsko-Biała
  • Technik mechanik okrętowy Bielsko-Biała
  • Technik mechanik lotniczy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536