Mechanik / Ustawiacz Maszyn Produkcyjnych
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
MARION Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

PRACUJĄC Z NAMI, BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

  • zapewnienie bezpiecznej pracy linii poprzez usuwanie lub zgłaszanie do usunięcia wszelkich nieprawidłowości pracy maszyny mających wpływ na bezpieczeństwo
  • współpracę z działem utrzymania ruchu
  • wstawianie / regulowanie parametrów pracy linii zgodnie z kartą ustawień
  • wykonywanie przezbrojeń (wymiana części formatowych, zmienianie parametrów / programów / ustawień pracy linii)
  • udział w ciągłym doskonaleniu procesów i obszaru produkcji
  • wykonywanie prostych czynności naprawczych
  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez okresowe przeglądy, remonty i konserwację maszyn

WYMAGANIA:

TO PRACA DLA CIEBIE, JEŚLI:

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku (dodatkowy atut)
  • potrafisz czytać rysunki techniczne
  • posiadasz umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn i urządzeń
  • jesteś gotowy / a do pracy w systemie zmianowym
  • charakteryzujesz się odpowiedzialnością, dokładnością i precyzją w wykonywaniu obowiązków
  • potrafisz szybko i efektywnie rozwiązywać problemy

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • pracę w zgranym zespole i bardzo dobrej atmosferze
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta Medicover Sport, prywatną opiekę medyczną)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • program poleceń pracowników
  • dodatkowe benefity (wyprawka dla młodych rodziców, paczki świąteczne)

  • Praca Gdynia
  • Mechanik Gdynia
  • Technik mechanik Gdynia
  • Operator maszyn Gdynia
  • Technik mechanik okrętowy Gdynia
  • Technik mechanik lotniczy Gdynia
  • Operator maszyn budowlanych Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075