Mechanik Urządzeń Wojskowych
  • Józefów
Józefów, Józefów, mazowieckie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Zakres obowiązków:

  • Regularna konserwacja, naprawa oraz inspekcja wyposażenia obronnego, w tym haubic i wyrzutni rakiet;
  • Diagnostyka sprzętowa i identyfikacja usterek;
  • Realizacja zadań serwisowych zarówno w miejscu bazowania jak i w terenie;
  • Wspólne rozwiązywanie problemów technicznych w ramach zespołu serwisowego;
  • Dokumentowanie wykonanych prac;
  • Współpraca z zespołem klienta oraz przekazywanie rekomendacji dotyczących ulepszeń produktu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w naprawach pojazdów ciężkich/specjalistycznych;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze sprzętu militarnego;
  • Znajomość angielskiego;
  • Umiejętność samodzielnej i zespołowej pracy;
  • Wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym;
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych;
  • Dokładność, odpowiedzialność, zręczność w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę (pełny wymiar);
  • Auto służbowe;
  • Pakiet medyczny dla pracownika i rodziny;
  • Świadczenie na posiłki;
  • Punkty zamienne na usługi typu Multisport lub vouchery.

  • Praca Józefów
  • Mechanik Józefów nad Wisłą
  • Mechanik Józefów
  • Józefów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448