Mechanik UR / dojazd pracowniczy / od zaraz
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego Klienta - firmy z branży FMCG poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku

Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu

Zadania:

  • naprawy i konserwacje maszyn/osprzętu produkcyjnego
  • usuwanie usterek
  • działania prewencyjne, mające na celu utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie
  • raportowanie prac/przeglądów do przełożonego

Wymagania:

  • doświadczenie w naprawach/konserwowaniu maszyn produkcyjnych
  • wykształcenie techniczne
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (ciągłym)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie miesięczne
  • bezpłatny transport pracowniczy z miejscowości: Załuski, Torowo, Zybułtowo, Stębark, Nidzica, Waplewo, Nadrowo
  • benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multi Sport, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, szkolenia

  • Praca Olsztyn
  • Mechanik Olsztyn
  • Technik mechanik Olsztyn
  • Technik mechanik okrętowy Olsztyn
  • Technik mechanik lotniczy Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584