Mechanik-spawacz-ślusarz
  • Polkowice
Polkowice, Polkowice, Dolnośląskie, Polska
Systemy i Technologie Sp. z o.o.
11. 5. 2024

Firma Systemy i Technologie Sp. z o.o. w Polkowicach- działająca od ponad 30 lat międzynarodowa firma produkcyjna, czołowy producent zbiorników z polimerobetonu oraz elementów mostowych na rynku polskim i zagranicznym.
Kierujemy zapotrzebowanie na stanowisko: mechanik-ślusarz-spawacz
Miejsce pracy: Polkowice
Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywała następujący zakres prac:
- Bieżące naprawy i konserwacja linii produkcyjnej
- Bieżące naprawy i konserwacja form do produkcji prefabrykatów
- Kontrola stanu technicznego urządzeń
- Praca na dwie zmiany
Wymagania: - wykształcenie min. zawodowe mechaniczne; ślusarz - min. 2-letnie doświadczenie w zawodzie - uprawnienia spawacza MAG lub TIG - rzetelność w wykonywaniu obowiązków - samodzielność i zdolności organizacyjne - umiejętność czytania rysunków technicznych
Oferujemy:
-umowa o pracę na pełny etat,
-motywacyjny system wynagrodzeń: premie za wyniki, premie za brak absencji chorobowej,
-Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalny – wczasy pod gruszą,
-ekwiwalent za dojazdy do pracy, ekwiwalent za pranie
-wydawane są śniadania dla pracowników-finansowane przez zakład
-dodatkowe ubezpieczenie medyczne-finansowane przez zakład
-ubezpieczenie grupowe na życie
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o zapoznanie się ze stroną internetową firmy: www.sytec.pl oraz przesłanie CV i listu motywacyjnego.
Informujemy, że nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
- Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych będą Systemy i Technologie Sp. z o.o., ul. Kopalniana 7, 59-100 Polkowice.
- Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na wskazanym stanowisku, na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
- Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do trzech (3) miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Po tym okresie dane osobowe będą niszczone.
- Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i prawo do cofnięcia wyrażonej zgody.
- Dodatkowo przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego-Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
- Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
- Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

  • Praca Polkowice
  • Ślusarz Polkowice
  • Mechanik Polkowice
  • Spawacz Polkowice
  • Polkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458