Mechanik / Spawacz samochodowy
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
Firma Wanicki Sp. z o.o.
15. 9. 2024

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy?Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą.Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 30 – letnim doświadczeniem.Mamy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, autokarów, specjalistycznych zabudów, samochodów dostawczych.W skład Grupy Wanicki wchodzą marki DAF, John Deere, Tatra. Kramer, Irizar, Yanmar, Geesinknorba, Lamberet, Isuzu, Piaggio, SIP, AVR.Sprawdź->aplikuj->do zobaczenia :).

Zakres obowiązków:

  • bieżąca naprawa naczep,
  • naprawa usterek w zakresie prac spawalniczych,
  • wymiana i naprawa zespołów, podzespołów oraz układów pojazdów,
  • dbanie o najwyższy poziom obsługi Klienta, dbanie o właściwą i terminową realizację zleceń.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji osoby, które posiadają:

  • doświadczenie na stanowisku mechanika / spawacza samochodowego,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • mile widziane uprawnienia do spawania metodą MIG, MAG, TIG,
  • dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie i NNW,
  • pakiety sportowe,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji,
  • przyjazną atmosferę współpracy,
  • ścieżkę rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych.

  • Praca Ruda Śląska
  • Rzeczoznawca samochodowy Ruda Śląska
  • Spawacz Ruda Śląska
  • Mechanik Ruda Śląska
  • Technik mechanik Ruda Śląska
  • Technik mechanik okrętowy Ruda Śląska
  • Technik mechanik lotniczy Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567