Mechanik/Ślusarz Utrzymania Ruchu- zatrudnienie bezpośrednie
  • Skoczów
Skoczów, Skoczów, Śląskie, Polska
EWL S.A.
19. 5. 2024

Szukasz stabilnego zatrudnienia na umowę o pracę- bez żadnych pośredników?
Chcesz mieć wolne weekendy?
Zobacz co mamy do zaoferowania w Skoczowie na stanowisku:
MECHANIK / ŚLUSARZ UTRZYMANIA RUCHU
Tel. 695405957
Zadania:
- Obsługa narzędzi ślusarskich, pił, szlifierek;
- Naprawa oprzyrządowania, części maszyn, detali.
Wymagamy jedynie:
- Znajomości rysunku technicznego;
- Doświadczenia na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
- Umowę o pracę - bez żadnych pośredników;
- Pracę w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku;
- Wynagrodzenie - jest zależne od Twojego doświadczenia, chcemy poznać - Twoje oczekiwania finansowe;
- Premie: urlopowa, efektywnościowa;
- Dodatek świąteczny;
- Benefity: ubezpieczenie grupowe, nieoprocentowane pożyczki, integracje firmowe, świadczenia dla dzieci pracowników: mikołajki, dofinansowanie „zielonej szkoły”, organizacja kolonii dla dzieci pracowników, możliwość uczestniczenia w wycieczkach dla pracowników i ich rodzin.
Możesz zacząć pracę nawet od zaraz!
Masz pytania? Zadzwoń śmiało: 695405957
Klauzula RODO
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu

  • Praca Skoczów
  • Ślusarz Skoczów
  • Mechanik Skoczów
  • Skoczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353