Mechanik silników - Stała praca w kopalni pod ziemią!!
  • Bolesławiec
Bolesławiec, Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
ManpowerGroup
25. 7. 2024

PROWADZIMY REKRUTACJĘ PRACOWNIKÓW DO PRACY W ODDZIALE LUBIN (miejsce pracy - kopalnie - Polkowice, Głogów -Rudna ) !!!
Oferujemy :
-Stabilne zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i możliwość doskonalenia wiedzy technicznej w środowisku międzynarodowym i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
-Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
-Pakiet benefitów wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe na życie, śniadania wewnątrz zakładowe
-Wsparcie całego zespołu, przyjazną rodzinną atmosferę, realny awans!
Twój zakres obowiązków:
-Wykonywanie regularnych przeglądów i napraw serwisowych silników wysokoprężnych,
-Przeprowadzanie analizy usterek i ich usuwanie, wykonywanie testów i napraw zgodnie ze ściśle określonymi procedurami technologicznymi i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa,
-Praca w podziemnych kopalniach rud metali nieżelaznych oraz na powierzchni.
Nasze wymagania:
-Wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne
-Znajomość silników wysokoprężnych i innych podzespołów z nimi współpracujących
-Doświadczenie na stanowisku serwisanta silników wysokoprężnych
-Umiejętność pracy na komputerze i znajomość podstawowego oprogramowania
-Silna motywacja do pracy, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientem
-Prawo jazdy kat. B
-Wysoka kultura osobista
Oferta dotyczy pracy stałej.
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412)
Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu:
668-869-469

  • Praca Bolesławiec
  • Mechanik Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941