Mechanik serwisu wyjazdowego ( woj. zachodniopomorskie )
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
EWL S.A.
1. 6. 2024

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.
Dla Naszego klienta, który zajmuje się sprzedażą oraz usługami serwisowymi wózków widłowych i ładowarek teleskopowych poszukujemy: Mechanika Serwisu Wyjazdowego
WYMAGANIA:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Umiejętność pracy z narzędziami serwisowymi
- Znajomość technologii serwisowych
- Umiejętność posługiwanie się dokumentacją techniczną
- Prawo jazdy kategorii B
- Gotowość do wyjazdów
- Uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem
CO OFERUJEMY:
- Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia
- Pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna)
- Karty lunchowe Edenred
- Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
- Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Wykonywanie przeglądów, napraw i konserwacji wózków widłowych oraz ładowarek teleskopowych u klientów zgodnie z harmonogramem i wymaganiami serwisowymi
- Diagnozowanie usterek i awarii mechanicznych, elektrycznych oraz hydraulicznych w urządzeniach serwisowanych
- Wykonywanie niezbędnych napraw i wymian części zgodnie z instrukcjami producenta oraz standardami bezpieczeństwa
- Posługiwanie się dokumentacją techniczną w celu zapewnienia prawidłowej obsługi i konserwacji urządzeń
- Zapewnienie zgodności z procedurami bezpieczeństwa oraz przepisami dotyczącymi środowiska pracy i ochrony środowiska
Zachęcamy do składania aplikacji za pomocą formularza. Czekamy na Ciebie

  • Praca Koszalin
  • Mechanik Koszalin
  • Technik mechanik Koszalin
  • Technik mechanik okrętowy Koszalin
  • Technik mechanik lotniczy Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055