Mechanik Serwisu Samochodów Osobowych Mercedes-Benz
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
Mojsiuk Sp. z o.o. Auto KM sp.k.
13. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Naprawy bieżące, eksploatacyjne oraz wynikowe pojazdów osobowych
  • Praca stacjonarna w Starych Bielicach k/ Koszalina

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe – zapraszamy też osoby na początku swojej kariery zawodowej
  • Dobrze postrzegana umiejętność diagnozowania oraz weryfikacji usterek i naprawy samochodów osobowych
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych
  • Bezpośredni kontakt z najnowszą technologią motoryzacyjną
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Pracę w ambitnym zespole
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  • Praca Koszalin
  • Mechanik Koszalin
  • Technik mechanik Koszalin
  • Technik mechanik okrętowy Koszalin
  • Technik mechanik lotniczy Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567