Mechanik Serwisu Mobilnego
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024

EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. Generalny przedstawiciel SCHMITZ CARGOBULL, w związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:Mechanik Serwisu Mobilnego

Obowiązki

  • Naprawa naczep marki Schmitz
  • Diagnostyka
  • Wykonywanie przeglądów
  • Naprawa podestów załadowczych

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Obsługa komputera

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę u lidera marki premium gwarantującego rozwój zawodowy,
  • Stabilizację i bezpieczeństwo zawodowe z możliwością rozwoju i awansu,
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Świadczenia ZFŚS oraz dostęp do atrakcyjnych pakietów sportowych,
  • System płatnych poleceń pracowniczych,
  • Strzeżony parking pracowniczy

  • Praca Ruda Śląska
  • Mechanik Ruda Śląska
  • Technik mechanik Ruda Śląska
  • Technik mechanik okrętowy Ruda Śląska
  • Technik mechanik lotniczy Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293