Mechanik - serwisant skrzyń biegów automatycznych
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
ALLESKÖNNER
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Dzień dobry.
Oferta pracy: mechanik-serwisant skrzyń biegow automatycznych w samochodach osobowych.
Lokalizacja: Sady, gmina Tarnowo Podgórne (okolice Poznańia)
Opis stanowiska: do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego mechanika samochodowego, który będzie odpowiedzialny za diagnostykę, naprawę i serwisowanie wyłącznie skzryń biegów automatycznych.
Obowiązki:
-Diagnostyka i naprawa skrzyń biegów automatycznych.
-Obsługa narzędzi diagnostycznych (np. ODIS, VAS)
-Dbanie o jakość i terminowość wykonywanych napraw.
Wymagania:
-Doświadczenia na stanowisku powiązanym z obsługą skrzyń biegów automatycznych, znajomość systemów diagnostycznych oraz technologii napraw;
-Umiejętność pracy w zespole, dbałość o szczegóły i zaangażowanie;
-Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku;
-Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie;
-Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
-Nowoczesny warsztat i dostęp do zaawansowanego sprzętu;
Prosimy o użycie klauzuli RODO:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Alleskönner sp. z o. o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

  • Praca Poznań
  • Serwisant Poznań
  • Mechanik Poznań
  • Technik mechanik Poznań
  • Technik mechanik okrętowy Poznań
  • Technik mechanik lotniczy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521