Mechanik - Serwisant maszyn i urządzeń
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 8. 2024

Poszukujemy mechanika/serwisanta narzędzi i urządzeń lotniczych do firmy będącej światowym liderem w projektowaniu, produkcji, serwisowaniu oprzyrządowania lotniczego, oprzyrządowania silników, stojaków silnikowych i sprzętu wsparcia naziemnego.

Praca mobilna, elastyczny grafik

Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku? Osoby z doświadczeniem mechaników wózków widłowych/ciężarówek mile widziane.

Porozmawiajmy o szczegółach, czekamy na Twoją aplikację!

Oczekujemy

  • zdolności czytania i analizowania rysunków technicznych
  • umiejętności praktycznych i wiedzy w obszarze mechaniki (specjalne procesy, obróbka, toczenie, frezowanie, naprawy techniczne itp.)
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie na stanowiku mechanika wózków widłowych lub ciężarówek

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na cały etat (lub kontrakt B2B)
  • zatrudnienie od zaraz
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia (jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania)
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • pracę mobilną (Polska, Litwa, Czechy, Słowacja, Łotwa)
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę od poniedziałku do piątku

Zadania

  • diagnozowanie, naprawa i konserwacja narzędzi i urządzeń lotniczych
  • wykonywanie drobnych napraw narzędzi u klienta
  • wykonywanie kalibracji i okresowych testów narzędzi
  • wykonywanie regularnych przeglądów i testów, identyfikowanie usterek i efektywne usuwanie usterek

  • Praca Warszawa
  • Technik urządzeń sanitarnych Warszawa
  • Serwisant Warszawa
  • Mechanik Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584